slika1.jpg slika2.jpg Pod 32 marelo.jpg Pod 32 Tipkar k1.jpg Pod 32 Per.jpg
08/02/2018

Dne 2. 2. 2018 je Turistično društvo Mengeš , v okviru Gorenjske turistične zveze, sodelovalo na turističnem sejmu, ki je potekal na Gospodarskem rastavišču v Ljubljani.

03/01/2018

Oglejte si zanimljiv videoposnetek s pohoda starejših domžalskih skavtov dne 2. 1. 2018.

28/12/2017

Na Božično-novoletnem koncertu mengeške godbe, ki je bil 26. decembra 2017, ob 19:30.uri, v Kulturnem domu Mengeš, so bila med odmorom svečano podeljena priznanja ....

Tradicionalni božično-novoletni koncert Mengeške godbe 2017

- 17/12/2017

Božično-novoletna koncerta v izvedbi Mengeške godbe in v soorganizaciji TD Mengeš in občine Mengeš bosta tudi letos zaradi velikega povpraševanja v preteklih letih kar dva.

Koncerta bosta tradicionalno v torek, 26. 12. 2017 ob 17. uri in 19.30 uri. Popoldanski, nekoliko krajši koncert, je primeren tudi za mlade družine, na večernem koncertu pa bomo obeležili še državni praznik dan samostojnosti in enotnosti, Turistično društvo Mengeš pa bo podelilo priznanja izbranim občanom za lepo urejene domove z okolico.
Na tokratnem koncertu bomo godbeniki in godbenice pod vodstvom kapelnika Dimitrija Ledererja predstavili program, s katerim se bomo predstavili na Državnem tekmovanju slovenskih godb 2018, pripravljamo skladbe z odličnimi godbenimi solisti, zopet se nam bodo pridružile Mengeške mažoretke pod vodstvom trenerke Anite Omerzu Tome in še kaj.
Brezplačne vstopnice za oba koncerta dobite pri godbenikih ter od 18. 12. 2017 dalje v Melodiji Mengeš (Trdinov trg 4D, Mengeš). Če boste vstopnico imeli in se koncerta ne boste mogli udeležiti, jo podarite naprej, ali pa jo vrnite v Melodijo. S tem bomo poskrbeli, da sedeži v dvorani ne bodo samevali, hkrati pa bodo v dvorano prišli vsi, ki bi si to želeli. Vljudno vabljeni!

Besedilo: Maja Keržič