05/12/2018

V Osnovni šoli Mengeš je Turistično društvo Mengeš, dne 28. 11. 2018 organiziralo delavnico za učence višjih razredov osnovne šole. V delavnici so se mladi nadobudni ustvarjalci naučili osnov za izdelavo adventnih venčkov in novoletno božičnih okraskov ...

19/10/2018

Na 48. srečanju gorenjskih turističnih delavcev v Kranju, dne 6. okt. 2018, kjer so podeljevali priznanja ...

15/08/2018

Včasih smo postavljeni pred »hitre« izzive. Tako smo bili v Tudrističnem društvu Mengeš po Janezu Peru, seznajeni in naprošeni za pomoč pri organizaciji snemanja prispevka za oddajo avstrijske ORF

TD Mengeš na sejmu Natour Alpe Adria v Ljubljani

- 08/02/2018

Dne 2. 2. 2018 je Turistično društvo Mengeš , v okviru Gorenjske turistične zveze, sodelovalo na turističnem sejmu, ki je potekal na Gospodarskem rastavišču v Ljubljani.

Na stojnici društva je bil obiskovalcem na voljo prospektno propagandni material in tradicionalno pecivo iz mengeškega področja.

Za prijetno razpoloženje so poskrbeli Sejmarji iz KD Mihaelov sejem iz Mengša pod vodstvom Marjana Urbanija.

FZT,          fotografije Miha Požar