15/08/2018

Včasih smo postavljeni pred »hitre« izzive. Tako smo bili v Tudrističnem društvu Mengeš po Janezu Peru, seznajeni in naprošeni za pomoč pri organizaciji snemanja prispevka za oddajo avstrijske ORF

13/08/2018

Tudi na letošnje povabilo na tokrat že na 75. Beljaškem ( Villach) sejem (Kirchtages) smo se v Turističnem društvu in občini Mengeš odločili sodelovati.

18/06/2018

V nedeljo popoldne, 10. junija 2018 smo člani upravnega in nadzornega odbora TD Mengeš proslavili okrogli ljubilej naše predsednice gospe Zorke Požar.

TD Mengeš na sejmu Natour Alpe Adria v Ljubljani

- 08/02/2018

Dne 2. 2. 2018 je Turistično društvo Mengeš , v okviru Gorenjske turistične zveze, sodelovalo na turističnem sejmu, ki je potekal na Gospodarskem rastavišču v Ljubljani.

Na stojnici društva je bil obiskovalcem na voljo prospektno propagandni material in tradicionalno pecivo iz mengeškega področja.

Za prijetno razpoloženje so poskrbeli Sejmarji iz KD Mihaelov sejem iz Mengša pod vodstvom Marjana Urbanija.

FZT,          fotografije Miha Požar