01/06/2020

V soboto 30. maja je bila slovesnost pred spomenikom ob Kulturnem domu v Mengšu.

26/02/2020

Gospodarsko razstavišče v Ljubljani je bilo od 29.januarja do 12.februarja 2020 središče zelenega, aktivnega turizma, kampinga, karavaninga in gastronomije

15/01/2020

V soboto 11. 1. 2020 je Turistično društvo organiziralo predavanje Toneta Vahtarja, ki svoj čas v pokoju namenja intenzivnemu učenju pisanja in govoru enega najtežjih jezikov na svetu – kitajščine.

Priznanje naši krajanki MARTI DOŠAN iz Topol

- 19/10/2018

Na 48. srečanju gorenjskih turističnih delavcev v  Kranju, dne 6. oktobra 2018, kjer so podeljevali priznanja Turističnim društvom in posameznikom je v okviru akcije VRNIMO GORENJSKI NAGELJ NA GORENJSKE BALKONE dobila priznanje za lepo urejen balkon z gorenjskimi nagelnji. Še posebna pohvala ji velja, ker je gospa Marta sama vzgojila sadike gorenjskih nageljnjev iz lansko-letnih podtaknjencev.

Komisija Gorenjske turistične zveze je našla gospo Marto na naši spletni strani ko smo letos, sredi junija, objavili sliko njenega balkona z gorenjskimi nagelnji.

gospe Marti iskreno čestitamo za skrbno urejeno cvetje na balkonu in oknih in ji želimo še nadalnjega uspeha z gorenjskimi nagelnji!