29/07/2019

Tukaj bomo objavljali fotografije vašega cvetja, ki ga imate na balkonih, okenskih policah, vrtovih, … .

26/07/2019

Z globokim spoštovanjem se danes na žalni slovesnosti poklanjamo spominu na našega preminulega Franceta, človeka, ki je svoje delo in ustvarjalnost namenil v veliki meri skupnosti v kateri je živel.

05/06/2019

Turistično društvo Mengeš je ob prazniku Občine Mengeš v nedeljo 2. Junija 2019, med 8. In 12. uro organiziralo akcijo z naslovom » VSI NA TRIM », ki poteka že 37 let.

Priznanje naši krajanki MARTI DOŠAN iz Topol

- 19/10/2018

Na 48. srečanju gorenjskih turističnih delavcev v  Kranju, dne 6. oktobra 2018, kjer so podeljevali priznanja Turističnim društvom in posameznikom je v okviru akcije VRNIMO GORENJSKI NAGELJ NA GORENJSKE BALKONE dobila priznanje za lepo urejen balkon z gorenjskimi nagelnji. Še posebna pohvala ji velja, ker je gospa Marta sama vzgojila sadike gorenjskih nageljnjev iz lansko-letnih podtaknjencev.

Komisija Gorenjske turistične zveze je našla gospo Marto na naši spletni strani ko smo letos, sredi junija, objavili sliko njenega balkona z gorenjskimi nagelnji.

gospe Marti iskreno čestitamo za skrbno urejeno cvetje na balkonu in oknih in ji želimo še nadalnjega uspeha z gorenjskimi nagelnji!