14/04/2019

se je v soboto, 13. 4. 2019 predstavilo na tržnem prostoru v Domžalah.

28/03/2019

ki je potekal v prostorih Gasilsko-godbenega doma v Mengšu, dne 16. 3. 2019

22/03/2019

Tudi letos je Turistično društvo Mengeš organiziralo prikaz obrezovanja sadnega drevja, ki je potekal 1. 3 .2019 na vrtu družine Pavrič.

Obrezovanje sadnega drevja

- 22/03/2019

Predavatelj, strokovnjak iz kluba GAIA Vanes Husič, se je tokrat osredotočil na pomlajevanje starih sadnih dreves, preprečevanju pretirane rasti bohotivk na jablanah, obrezovanju vinske trte oziroma brajde  in na posebno željo udeležencev, pravilno vzgojo in rez na kakiju.
Glede na pomembnost poletne rezi na sadnem drevju bo Turistično društvo v primernem času organiziralo prikaz le te. O točnem terminu bodo interesenti obveščeni preko plakatov in z obvestilom na spletni strani turističnega društva www.td-menges.si .
                                                                                            Tekst in foto: Miha Požar