01/09/2019

Turistično društvo Mengeš je že drugo leto zapored pripravilo otroško poletno delavnico na temo Mengeš – Spoznavanje domačega kraja.

29/07/2019

Tukaj bomo objavljali fotografije vašega cvetja, ki ga imate na balkonih, okenskih policah, vrtovih, … .

26/07/2019

Z globokim spoštovanjem se danes na žalni slovesnosti poklanjamo spominu na našega preminulega Franceta, človeka, ki je svoje delo in ustvarjalnost namenil v veliki meri skupnosti v kateri je živel.

Gostinska ponudba

Čebelarstvo deluje na področju Mengša VEČ Kot 100 let. Najprej zato sebi s čebelarstvom začeli ukvarjati pri Ručigaju na Sp. Dobenu. Inactive VEČ Kot 10 pusti pa v Mengšu deluje Čebelarsko društvo.

Čebelarstvo Blejc
Liparjeva c. 25
Tel.: 01/723 70 59

Čebelarstvo Pavrič
Rašiška c. 3.
tel:. 01/723 83 22

Mengšani tako Bili OD nekdaj gostoljubni, zlasti gostilničarji. obiščite NAS v spoznajte naso zgodovino, oglejte si Kulturno-umetnostne spomenike, sprehodite SE PO NASI Gobavici v Polju TER SE okrepčajte z Dobro hrano v pijačo proti nasih lokalih.