01/09/2019

Turistično društvo Mengeš je že drugo leto zapored pripravilo otroško poletno delavnico na temo Mengeš – Spoznavanje domačega kraja.

29/07/2019

Tukaj bomo objavljali fotografije vašega cvetja, ki ga imate na balkonih, okenskih policah, vrtovih, … .

26/07/2019

Z globokim spoštovanjem se danes na žalni slovesnosti poklanjamo spominu na našega preminulega Franceta, človeka, ki je svoje delo in ustvarjalnost namenil v veliki meri skupnosti v kateri je živel.

Turistično društvo Mengeš je ob prazniku Občine Mengeš v nedeljo 2. Junija 2019, med 8. In 12. uro organiziralo akcijo z naslovom » VSI NA TRIM », ki poteka že 37 let.

Kljub spremenljivemu vremenu v aprilu in maju, nam je v društvu uspelo izpeljati vse načrtovane akcije.

Tradicija je , da se za prvomajske praznike v Mengšu postavi mogočen mlaj na star način.

se je v soboto, 13. 4. 2019 predstavilo na tržnem prostoru v Domžalah.

ki je potekal v prostorih Gasilsko-godbenega doma v Mengšu, dne 16. 3. 2019

Tudi letos je Turistično društvo Mengeš organiziralo prikaz obrezovanja sadnega drevja, ki je potekal 1. 3 .2019 na vrtu družine Pavrič.

Dobro jutro je oddaja na TV Slovenija, v kateri voditeljici Špela Močnik in Marija Merljak prestavljata različne kraje iz Slovenije, njihove znamenitosti, kulturo in še posebej avtohtono kulinariko. V petek, 22. februarja  2019  sta s snemalno ekipo obiskali Mengeš, poznano kot glasbeno mesto z izredno močno kulturno, športno in društveno dejavnostjo.

Page 1 of 24  > >>