05/06/2019

Turistično društvo Mengeš je ob prazniku Občine Mengeš v nedeljo 2. Junija 2019, med 8. In 12. uro organiziralo akcijo z naslovom » VSI NA TRIM », ki poteka že 37 let.

31/05/2019

Kljub spremenljivemu vremenu v aprilu in maju, nam je v društvu uspelo izpeljati vse načrtovane akcije.

30/04/2019

Tradicija je , da se za prvomajske praznike v Mengšu postavi mogočen mlaj na star način.

se je v soboto, 13. 4. 2019 predstavilo na tržnem prostoru v Domžalah.

ki je potekal v prostorih Gasilsko-godbenega doma v Mengšu, dne 16. 3. 2019

Tudi letos je Turistično društvo Mengeš organiziralo prikaz obrezovanja sadnega drevja, ki je potekal 1. 3 .2019 na vrtu družine Pavrič.

Dobro jutro je oddaja na TV Slovenija, v kateri voditeljici Špela Močnik in Marija Merljak prestavljata različne kraje iz Slovenije, njihove znamenitosti, kulturo in še posebej avtohtono kulinariko. V petek, 22. februarja  2019  sta s snemalno ekipo obiskali Mengeš, poznano kot glasbeno mesto z izredno močno kulturno, športno in društveno dejavnostjo.

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani je od 30. januarja do 3. februarja 2019 potekala osrednja turistična sejemska prireditev v Sloveniji – jubilejna 30. ALPE-ADRIA.

V Osnovni šoli Mengeš je Turistično društvo Mengeš, dne 28. 11. 2018 organiziralo delavnico za učence višjih razredov osnovne šole. V delavnici so se mladi nadobudni ustvarjalci naučili osnov za izdelavo adventnih venčkov in novoletno božičnih okraskov ...

Na 48. srečanju gorenjskih turističnih delavcev v Kranju, dne 6. okt. 2018, kjer so podeljevali priznanja ...

Page 1 of 24  > >>