TRIM GOBAVICA

PRAVILNIK O PODELJEVANJU NAGRAD »TRIM – GOBAVICA«

Turistično društvo Mengeš, Slovenska cesta 30, v okviru vstopa v 50. leto postavitve Trim steze Gobavica zvestim obiskovalcem podeljuje praktične nagrade, in sicer ob izpolnitvi naslednjih pogojev:

1. Vsak obiskovalec Trim steze Gobavica si priskrbi originalni kartonček, ki ga dobi v pisarni TD Mengeš, Slovenska 30, v lokalu Oranžerija, Šolska ulica 4, ali v lokalu Mešanje pijač Tomaž Fartek, Ogrinovo 4, Mengeš.
  2. Vsak tekmuje sam s seboj ter v kartonček vpisuje svoje obiske in rezultate.
  3. Na kartončku je vpisanih 30 praznih mest, v katere se vpiše datum obiska in rezultat.
  4. Trim stezo Gobavica morate prehoditi ali preteči v celoti!
  5. Vpiše se dnevni obisk trim steze (ne večkratno ponavljanje v istem dnevu).
  6. Po izpolnjenih 30 obiskih obiskovalec – tekmovalec kartico s svojim polnim naslovom v času uradnih ur dostavi  v turistično pisarno TD Mengeš (Slovenska cesta 30). Po pravilnih zapisih pridobi udeleženec praktično nagrado.
  7. Nagrada je naglavna ruta z natisnjenim emblemom TD Mengeš.

Ko obiščeš Trim stezo Gobavica, si naredil nekaj za svoje telo in duha! Zato: VSI NA TRIM!

OPOMBA: pisarna Turističnega društva Mengeš je odprta vsako sredo med 16. in 19.uro.